JUDr. Juraj Ondrejka

Som expert na duševné vlastníctvo
a informačné technológie, obchodné
spoločnosti a energetiku.

ADVOKÁT
JONDREJKA@POLACEKPARTNERS.SK
+421 904 900 070
profil na linkedin

 
 

„Zabezpečím ochranu vašich autorských práv, ochranných známok a know-how. Pomôžem Vám orientovať sa v spleti predpisov energetickej regulácie.“

na práve ma najviac baví...

...jeho rôznorodosť. Každý prípad, ktorý príde na stôl je jedinečný a vyžaduje si osobitný prístup, čo ma prirodzene núti k neustálemu prehlbovaniu svojej odbornosti. Najväčšmi ma však teší pocit spokojnosti prichádzajúci pri úspešnom rozlúsknutí problému a nájdení jeho riešenia, ktoré sa na prvý pohľad zdá ako nemožné.

neviem si odpustiť...

...istú mieru tvrdohlavosti. Mám jasné predstavy o tom, čo chcem dosiahnuť, a preto je pre mňa občas ťažšie bez náležitého zdôvodnenia ustúpiť a netrvať na svojom.

A tento poznáte?

Prečo sú vtipy o advokátoch problematické? Lebo advokátom sa nezdajú vtipné a ostatným sa nezdá, že by išlo o vtipy.

V POLÁČEK & PARTNERS som preto, lebo ma oslovila príležitosť pracovať v tíme ľudí, ktorý má jasný cieľ a zároveň disponuje vysokou odbornosťou a bohatými skúsenosťami pre jeho dosiahnutie.

Juraj Ondrejka vyštudoval právo na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. V roku 2016 zložil rigoróznu skúšku a obhájil rigoróznu prácu na tému "Pravdepodobnosť zámeny ochranných známok". Pred nástupom do Poláček & Partners niekoľko rokov pôsobil v advokátskej kancelárii Vojčík & Partners kde získal bohaté skúsenosti v oblasti obchodného práva, práva duševného vlastníctva a ochranných známok. Ovláda anglický jazyk.

Voľný čas trávi najradšej na chalupe v lese s priateľmi, na snowboarde, či pri dobrej knihe alebo filme.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

QUO VADIS LOKÁLNY ZDROJ? / 22 Dec 2020

QUO VADIS LOKÁLNY ZDROJ?

Lokálny zdroj je v slovenskom energetickom povedomí už viac ako rok a pol. Aké boli očakávania a aká je realita pri ich zavádzaní?

NOVELA DALA VÝROBCOM DRUHÚ ŠANCU. AK UHRADIA SVOJE NEDOPLATKY DO KONCA OKTÓBRA, O PODPORU NEPRÍDU / 26 Oct 2020

NOVELA DALA VÝROBCOM DRUHÚ ŠANCU. AK UHRADIA SVOJE NEDOPLATKY DO KONCA OKTÓBRA, O PODPORU NEPRÍDU

Kauza straty podpory pre výrobcov elektriny zo zoznamu Úradu má širší dopad. Môže sa týkať aj výrobcov, ktorí sa na tomto zozname nenašli. Ako sa mení právna úprava tejto sankcie a čo by mali urobiť všetci výrobcovia elektriny do konca októbra, sa dozviete v článku nášho kolegu Juraja Ondrejku.

VÝROBCOV ZO ZOZNAMU ÚRSO OD ZÁCHRANY DELÍ UŽ LEN PODPIS PREZIDENTKY / 24 Sep 2020

VÝROBCOV ZO ZOZNAMU ÚRSO OD ZÁCHRANY DELÍ UŽ LEN PODPIS PREZIDENTKY

Parlament schválil novelu zákona o podpore OZE