Mgr. Ing. Nina Ševčeková

Som expert na obchodné právo, právo
obchodných spoločností, fúzie a akvizície.

ADVOKÁTSKA KONCIPIENTKA
NSEVCEKOVA@POLACEKPARTNERS.SK
+421 910 469 909
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa o to, aby boli Vaše práva zachované a uplatnené tak, aby sme čo najviac vyhoveli Vašim potrebám.“

na práve ma najviac baví...

Veľa – pravidlá, spravodlivosť, premýšľanie nad problémami z rôznych uhlov a spokojnosť klienta z výsledkov našej práce :-)

neviem si odpustiť...

Nedeľný diel detektívky od Agathy Christie na RTVS.

Vtip o právnikoch...

Dvaja právnici idú na večeru. Objednajú si každý kávu a vytiahnu svoje sendviče. Servírka pribehne a hovorí: „Páni, tu nesmiete konzumovať vlastné potraviny!“ Obaja právnici sa na seba pozrú, pokrčia ramenami a vymenia si sendviče.

Pre Poláček & Partners som sa rozhodla pracovať preto, lebo k právu pristupujú ľudsky, no zároveň odborne. Vďaka tomu je spolupráca s klientom nie len príjemná, ale prináša aj požadované výsledky. Páči sa mi aj to, že keď môžu, tak pomôžu aj klientom v ťažkej situácii, ktorí by si pomoc advokáta inak nemohli dovoliť.

Nina vyštudovala právo aj financie na Masarykovej univerzite v Brne, no jeden semester si v rámci Erasmu skúsila aj na Radboud University v holandskom Nijmegene. Počas štúdia ako praktikantka pracovala v Brne. Dohovorí sa anglicky a vo voľnom čase si zlepšuje svoju francúzštinu.

Čítanie, podcasty, hlavolamy, cestovanie, lyžovanie a trávenie času s priateľmi.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Nehnuteľnosť bez príjazdovej cesty. Čo ďalej? / 2 Feb 2021

Nehnuteľnosť bez príjazdovej cesty. Čo ďalej?

Kúpili ste stavbu a vaše meno už svieti v katastri nehnuteľností. Má to ale jeden háčik – jediný možný prístup k nej vedie cez cudzí pozemok. Čo teraz? Riešením môže byť právo prechodu nazývané aj právo cesty.

PORADÍME VÁM, AKO SPRÁVNE NAPÍSAŤ INFOŽIADOSŤ / 28 Sep 2020

PORADÍME VÁM, AKO SPRÁVNE NAPÍSAŤ INFOŽIADOSŤ

Chceli by ste vedieť viac o činnosti súdov, úradov alebo samosprávnych celkov? Pripravili sme pre Vás praktický návod, ako napísať infožiadosť, a tiež aj vzor, ktorým sa pri písaní môžete inšpirovať.