Mgr. Andrea Puková

Špecializujem sa na energetiku, súdne spory a nehnuteľnosti.

ADVOKÁTKA
APUKOVA@POLACEKPARTNERS.SK
+421 903 909 914
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa o to, aby sme pri riešení vášho problému postupovali v úplnej zhode s vašou predstavou o jeho výsledku.“

na práve ma najviac baví...

...skutočnosť, že v prípade tých správnych argumentov sa dá obhájiť správny názor a vyriešiť aj zdanlivo stratená situácia. Dáva právnikovi príležitosť prijímať výzvy, ktorých pokorenie posunie dopredu nielen klienta, ale aj právnika v jeho osobnom a odbornom raste.

neviem si odpustiť...

....nutkanie hľadať pozitívne veci aj v tých najtemnejších chvíľach.

Môj obľúbený vtip o právnikoch:

Najväčší odborníci z daných oblastí dostali zákernú otázku: „Koľko je 2x2?“. Strojár vytiahol logaritmické pravítko, chvíľu s ním laboroval a potom povedal: „Je to 3,99.“. Fyzik nahliadol do tabuliek, vložil problém do svojho počítača a po chvíli oznamuje: „Výsledok leží medzi 3,98 a 4,02.“. Právnik sa rozhliadne, nakloní sa a tichým hlasom sa opýta: „Koľko chcete, aby to bolo?“.


Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS mi najviac imponuje svojou filozofiou, ktorá klientom zabezpečuje dokonalé pochopenie právneho problému klienta. Tým vzniká medzi advokátom a klientom jedinečný vzťah, v ktorom sa sám klient môže bez obáv rozhodnúť na právnom riešení, ktoré mu najviac vyhovuje. Keď sa k tomu pridá taký skúsený tím odborníkov, ktorým kancelária disponuje, rozhodnutie sa robí o to ľahšie.

Andrea Puková vyštudovala právo na Univerzite Komenského v Bratislave. Tiež študovala na Yeditepe University v Istanbule. Počas štúdia pracovala na exekútorskom úrade, notárskom úrade a v advokátskej kancelárií PRK Partners. Absolvovala tiež odbornú stáž na Najvyššom súde Slovenskej republiky. Ovláda anglický jazyk.

Vo voľnom čase najradšej pečie (čím komplikovanejší recept, tím lepšie), číta dobré detektívky a trávi čas s priateľmi.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Novinky v energetike za jún 2022 / 18 Jul 2022

Novinky v energetike za jún 2022

Parlament schválil veľkú novelu Zákona o energetike a Zákona o regulácii, a MH SR prerozdelilo pre rok 2023 ďalších 123 MW voľného výkonu pre nové zdroje.

Novinky v energetike za apríl 2022 / 16 May 2022

Novinky v energetike za apríl 2022

SESP a MH SR ohlásili nové voľné kapacity pre zdroje elektriny z OZE a do Národnej rady SR prišla veľká novela Zákona o energetike.

Novinky v energetike za marec 2022 / 14 Apr 2022

Novinky v energetike za marec 2022

Expresná novela energetických predpisov prináša od 1. apríla 2022 zásadné zmeny.