Mgr. Andrea Puková

Špecializujem sa na energetiku, súdne spory a nehnuteľnosti.

ADVOKÁTKA
OFFICE@POLACEKPARTNERS.SK
+421 2 3260 9452
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa o to, aby sme pri riešení vášho problému postupovali v úplnej zhode s vašou predstavou o jeho výsledku.“

na práve ma najviac baví...

...skutočnosť, že v prípade tých správnych argumentov sa dá obhájiť správny názor a vyriešiť aj zdanlivo stratená situácia. Právnikovi to dáva príležitosť prijímať výzvy, ktorých pokorenie posunie dopredu nielen klienta, ale aj právnika v jeho osobnom a odbornom raste.

neviem si odpustiť...

....nutkanie hľadať pozitívne veci aj v tých najtemnejších chvíľach.

Môj obľúbený vtip o právnikoch:

Najväčší odborníci z daných oblastí dostali zákernú otázku: „Koľko je 2x2?“. Strojár vytiahol logaritmické pravítko, chvíľu s ním laboroval a potom povedal: „Je to 3,99.“. Fyzik nahliadol do tabuliek, vložil problém do svojho počítača a po chvíli oznamuje: „Výsledok leží medzi 3,98 a 4,02.“. Právnik sa rozhliadne, nakloní sa a tichým hlasom sa opýta: „Koľko chcete, aby to bolo?“.


Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS mi najviac imponuje svojou filozofiou, ktorá klientom zabezpečuje dokonalé pochopenie právneho problému klienta. Tým vzniká medzi advokátom a klientom jedinečný vzťah, v ktorom sa sám klient môže bez obáv rozhodnúť na právnom riešení, ktoré mu najviac vyhovuje. Keď sa k tomu pridá taký skúsený tím odborníkov, ktorým kancelária disponuje, rozhodnutie sa robí o to ľahšie.

Andrea Puková vyštudovala právo na Univerzite Komenského v Bratislave. Tiež študovala na Yeditepe University v Istanbule. Počas štúdia pracovala na exekútorskom úrade, notárskom úrade a v advokátskej kancelárií PRK Partners. Absolvovala tiež odbornú stáž na Najvyššom súde Slovenskej republiky. Ovláda anglický jazyk.

Vo voľnom čase najradšej pečie (čím komplikovanejší recept, tým lepšie), číta dobré detektívky a trávi čas s priateľmi.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Novinky v energetike za január 2023 / 20 Feb 2023

Novinky v energetike za január 2023

Nové nariadenia vlády SR upravujú otázky cenovej regulácie. MH SR avizuje ďalšiu pomoc s vysokými cenami energií.

Novinky v energetike za december 2022 / 19 Jan 2023

Novinky v energetike za december 2022

Vláda SR nariadeniami zastropovala nárast cien energií a ÚRSO rozhodol o finálnej podobe regulovaných cien elektriny, plynu i tepla.

Nová povinnosť dodávateľov elektriny a plynu / 10 Jan 2023

Nová povinnosť dodávateľov elektriny a plynu

Nové povinnosti sú možno viacerým dodávateľom ešte neznáme, no napriek tomu si ich musia splniť do konca februára. Viac sa dočítate v našom článku.