Mgr. Jozef Hudák

Som expert na riešenie súdnych sporov,
energetiku a ústavné právo.

ADVOKÁT A PARTNER
JHUDAK@POLACEKPARTNERS.SK
+421 903 400 706
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa o to, aby vaše argumenty boli čo najsilnejšie a právo bolo vždy na vašej strane.“

na práve ma najviac baví...

...keď v ňom ide človek dostatočne do hĺbky, pochopí, ako by mali veci fungovať. Samozrejme, často je to v praxi inak. Čím väčší je však neporiadok, tým lepší pocit príde, keď sa uprace.

niekedy si neviem odpustiť...

...podpichnúť človeka, ktorý vníma seba, alebo niektoré veci príliš vážne. Sú situácie, ktoré si vyžadujú vážnosť, no niekedy to podpichnutie či odľahčenie témy prinesie nový pohľad na vec, ktorý ju posunie ďalej.

Ale pozerám sa na to aj takto:

Právnik, ktorý má odpoveď na všetko pravdepodobne nepochopil otázku.

V POLÁČEK & PARTNERS som preto, lebo počas tých niekoľkých rokov, ktoré s Pavlom Poláčkom spolupracujem, som sa presvedčil o tom, že slová poctivosť a férovosť nie sú preňho len marketingovými frázami.

Jozef Hudák vyštudoval právo na Univerzite Komenského v Bratislave. Popri štúdiu pôsobil ako právny asistent v advokátskej kancelárii Havel, Holásek & Partners. Absolvoval 9-mesačnú stáž v Kancelárii Národnej rady Slovenskej republiky na Úseku legislatívy a aproximácie práva, kde sa venoval otázkam normotvorby. Po skončení štúdia pracoval ako advokátsky koncipient v kancelárii Semančín Poláček, kde sa aktívne venoval komplexnému riešeniu súdnych sporov najmä v oblasti energetiky, ochrany osobnosti a pracovného práva. Ovláda anglický jazyk.

Vo voľnom čase sa venuje hudbe, čítaniu a ľuďom, ktorí majú podobnú krvnú skupinu.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

ÚRSO a kontrola v sieťových odvetviach / 20 Dec 2023

ÚRSO a kontrola v sieťových odvetviach

Elektroenergetika, plynárenstvo, tepelná energetika a vodné hospodárstvo. V týchto oblastiach priznáva slovenská právna úprava výnimočné postavenie Úradu pre reguláciu sieťových odvetví.

Novinky v energetike za február 2023 / 24 Mar 2023

Novinky v energetike za február 2023

Nové nariadenia vlády a ďalšie dotácie na zvýšené ceny energií a na nové FVE.

Stavať na poľnohospodárskej pôde. Je to možné? / 21 Dec 2021

Stavať na poľnohospodárskej pôde. Je to možné?

Stavať na poľnohospodárskej pôde je možné až po odňatí z pôdneho fondu. Viete čo to znamená a na čo sa treba pripraviť? Viac sa dočítate v článku.