Mgr. Tomáš Siskovič

Som expert na obchodné právo, nehnuteľnosti,
právo informačných technológii,
súdne a mimosúdne riešenie sporov.

ADVOKÁT
TSISKOVIC@POLACEKPARTNERS.SK
+421 910 909 913
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa, aby sme nešli po povrchu. Váš problém budem chcieť vidieť z rôznych uhlov a nájdem riešenie šité na mieru pre vás.“

na práve ma najviac baví...

...jeho pestrosť a rozmanitosť. Rád čelím novým výzvam, vďaka ktorým sa neustále posúvam vpred a neostávam stáť na jednom mieste. Pri vyriešení komplikovaných prípadov je tou najväčšou odmenou spokojnosť klienta a pocit z dobre vykonanej práce. V POLÁČEK & PARTNERS ho chcem mať tak často, ako sa len dá.

neviem si odpustiť...

...zostať cez víkend ráno dlhšie v posteli. S knihou, samozrejme.

Môj obľúbený vtip o právnikoch?

Keď sa stretnú dvaja právnici, majú tri názory.

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS spája ľudí so spoločnými hodnotami, ktoré sú mi rovnako blízke. Tam som sa presvedčil, že aj v dnešnej dobe sa dá právo robiť inak a lepšie. Dá sa to vďaka tímu šikovných právnikov, v ktorom sa stretáva vysoká odborná úroveň s ich osobnostnými kvalitami. Podporujú sa v tom, aby boli lepší právnici, aj lepší ľudia.

Tomáš Siskovič vyštudoval právo na Univerzite Komenského v Bratislave. Popri štúdiu pôsobil ako právny asistent v advokátskej kancelárii Valko Marián & partners. Po skončení štúdia pracoval ako advokátsky koncipient v kancelári BDM Legal a v kancelárii JUDr. Dušana Repáka, kde sa aktívne venoval komplexnému riešeniu súdnych sporov najmä v oblasti občianskeho a obchodného práva. Ovláda anglický jazyk.

Vo voľnom čase sa venuje cestovaniu, hudbe, čítaniu a športovým aktivitám rôzneho druhu.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Novinky v energetike za máj 2022 / 16 Jun 2022

Novinky v energetike za máj 2022

Máj výstavby čas? Máj 2022 prináša viacero možností finančnej podpory výstavby OZE. Prečítaj si viac

Novinky v energetike za február 2022 / 17 Mar 2022

Novinky v energetike za február 2022

MH SR zverejnilo svoje priority na rok 2022. Zároveň pripravuje 9 výziev na rozvoj OZE a energetickej infraštruktúry. Chcete vedieť viac?

Novinky v energetike za november 2021 / 9 Dec 2021

Novinky v energetike za november 2021

Pripravované novinky v Zákone o podpore ako aj v určení TPS. Viac noviniek nájdete v našom monitoringu energetickej legislatívy.