Ing. Tatiana Poláčková, FCCA

.

FINANČNÁ MANAŽÉRKA
TPOLACKOVA@POLACEKPARTNERS.SK

 
 

„Zabezpečím, aby vaše faktúry boli uhradené včas.“

Na práci v advokátskej kancelárii ma najviac baví...

Paragrafy a čísla sú jasne dané. Pre mňa sa práca v POLÁČEK & PARTNERS drží presne tejto logiky. Jednoducho a k veci, v dobrom kolektíve, a to aj s ľudským prístupom. Na mojej práci ma baví, že syntetizuje poznatky z finančníctva a práva. Je to kombinácia na nezaplatenie.

neviem si odpustiť...

Belgickú čokoládu, ešte lepšie, keď si ju môžem vychutnať pri dobrej Bondovke :-)

Obľúbený vtip

Účtovník už dlhšie nemôže spať, preto navštívil svojho lekára. "Doktor, jednoducho nemôžem spať." Doktor sa ho pýta: "skúšali ste počítať ovce?" "To je ten problém vždy urobím niekde chybu a potom ju hľadám.“

POLÁČEK & PARTNERS rieši veci efektívne, ľudsky a na rovinu. Svojou zapálenosťou ukazujú, že za kusom odvedenej roboty sú viditeľné výsledky, čo mňa, ako finančnú manažérku, veľmi teší.

Tatiana Poláčková vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave so špecializáciou na účtovníctvo a audit. Predtým pracovala na finančnom audite v známej audítorskej spoločnosti KPMG. Cenné skúsenosti z finančníctva, účtovníctva a auditu získala aj v ďalšej profesionálnej praxi. Je členkou prestížnej účtovníckej asociácie (Association of Chartered Certified Accountants). Dohovorí sa anglicky a rusky.

Voľný čas vypĺňa rodinou a turistikou, medzi jej záľuby patria obrazy a fotografia.