Tím POLÁČEK&PARTNERS


POLÁČEK & PARTNERS:
ĽUDSKY K VECI

Mali sme za sebou skúsenosti zo zahraničia a sľubne rozbehnutú kariéru. Robili sme v rôznych kanceláriách, ale predsa nám niečo chýbalo. Vyrástli sme, chceli sme sa osamostatniť a vytvoriť advokátsku kanceláriu podľa vlastných predstáv. Rozhodli sme sa hovoriť človečinou a ísť rovno k veci. Férovo a bez zahmlievania. Začiatky našej kancelárie hodnotovo aj reputačne zarámcovali dva prípady. Zastupovali sme Ústav pamäti národa v kauze Babiš, kde Ústavný súd rozhodol v prospech nášho klienta a pre výrobcov zelenej energie sme dosiahli prelomové rozhodnutie Ústavného súdu.

Energetika a súdne spory ostali našou vlajkovou loďou. No postupne sme expertízu rozšírili aj na iné oblasti ako nehnuteľnosti a stavebníctvo, obchodné spoločnosti, fúzie a akvizície, duševné vlastníctvo či informačné technológie.

Vízia našej kancelárie sa napĺňa vďaka tímu, ktorý tvoria experti a zároveň hodnotovo ukotvení ľudia. Poláček & Partners má plnú dôveru v ich schopnosti, talent a odvedenie špičkovej práce.

Čo našu víziu a náš tím posúva vpred ste vy, naši klienti. Spätná väzba a medzinárodné ocenenia, ktoré dostávame, nie sú pre nás len honor. Sú záväzkom, aby sme nepodliezli latku a udržali si vysokú mieru profesionality, individuálneho prístupu a ľudskosti.

Interlaw

Učíme sa od tých najlepších a prinášame ich know-how na Slovensko. Sme členom elitnej medzinárodnej siete Interlaw, ktorá združuje špičkové advokátske kancelárie po celom svete. Prostredníctvom Interlaw Vám vieme ponúknuť kontakty na tých správnych ľudí, ktorých v zahraničí určite budete potrebovať, a ktorí podrobne poznajú miestne prostredie a zvyky. Interlaw združuje nezávislé advokátske kancelárie vo viac ako 150 mestách po celom svete s viac ako 7500 právnikmi.

INTERLAW.ORG

PREČO ĽUDSKY K VECI?


Sme ako pilot lietadla a vy pasažier. Chcete sa dostať do cieľa bezstarostne, bezpečne a komfortne. Za férovú cenu. Našou úlohou je vytvoriť vám pohodlie, byť blízko k vašim potrebám a myslieť na tisíce expertných detailov, o ktorých ani netušíte, lebo máte dosť svojich starostí. Technický stav lietadla, hladinu paliva, stav počasia, letovú premávku, vašu batožinu. Kým sedíte v našom kresle, ručíme za vás. A vy sa na nás môžete spoľahnúť. Nebudeme vás držať v napätí a neistote, neuchlácholíme vás prehnanými očakávaniami a ani vám nenasadíme ružové okuliare. Keby ste nebodaj pikovali k zemi, urobíme všetko pre vašu záchranu.

Tak si predstavujeme čistú korektnosť a dôveru, základný stavebný kameň nielen leteckého, ale aj právnického remesla. Ako to chceme dosiahnuť? Tým, že sa budeme držať toho, čo u nás už poznáte.

Chceme za vás myslieť dva kroky vopred. Oceňujete, keď sa na váš prípad pozrie seniorný tím, lebo chcete byť v rukách profesionálov. Každá vec, s ktorou sa na nás obrátite, prejde filtrom tých najlepších právnych mozgov v našich radoch.

Myslíme si, že komplikovanosť je jazykom manipulátorov. Preto právo tlmočíme do jednoduchej človečiny, bez ohľadu na jazyk, ktorým hovoríte. My hovoríme slovensky, anglicky, francúzsky a vždy ľudsky.

Na rovinu vám načrtneme stratégiu postupu. Nechceme chodiť okolo horúcej kaše, ani vás vodiť za nos falošnými nádejami. Môžete počítať s férovou a transparentnou cenou, takže budete vopred vedieť, za čo platíte. Žiadne skryté náklady a umelé navyšovanie cien.

Študovali sme na prestížnych zahraničných univerzitách, neustále sa vzdelávame a sledujeme najnovšie trendy. Neujde nám žiaden nový detail, ktorý vám môže pomôcť. prinášame vám riešenia, ktoré našu komunikáciu robia jednoduchšou, rýchlejšou a bezpečnou.

Najlepšou reklamou je vaša spokojnosť s našou prácou. Preto investujeme do vzdelania našich právnikov. Chceme, aby svoju prácu pre vás robili stále lepšie a rástli odborne v témach, ktoré potrebujete.

PREČO VAŠE STAROSTI ZVERIŤ PRÁVE NÁM?

Lebo zastávame to, čo už dôverne poznáte. V kancelárii máme bezpečnostné systémy, štruktúru, štandardy a know-how, ktoré šetria váš čas a peniaze. Prekladáme právničinu do človečiny, takže vždy viete, čo sa deje a ako postupujeme. Hovoria za nás úspechy, ktoré sú spojením vašej dôvery a našej túžby domôcť sa spravodlivosti.

Považujete nás za špičkových právnikov. Áno, stále získavame prestížne ocenenia od medzinárodných agentúr ako napríklad Chambers & Partners, IFLR 1000 a The Legal 500, ktoré hodnotia advokátske kancelárie na základe spätnej väzby od klientov, odborníkov a konkurencie. Nerobíme to však kvôli nim. Zlepšujeme sa, pretože právo nás baví a chceme dosiahnuť vašu spokojnosť.

Tím POLÁČEK&PARTNERS


Chambers and Partners The Legal 500 IFLR 1000