Monika Danišková LLB

PRÁVNA ASISTENTKA
MDANISKOVA@POLACEKPARTNERS.SK

 
 

„Postarám sa o to, aby mali moji kolegovia vždy úplné a presné informácie a podklady a mohli sa tak na 100% venovať riešeniu vášho právneho problému.“

Na práve ma najviac baví...

Možnosť nazerať na problém z viacerých uhlov a práca s detailmi, pretože niekedy aj ten najdrobnejší detail môže zmeniť výsledok celého prípadu.

neviem si odpustiť...

Poklopkávanie nohou a svoju rodnú „trnafčinu.“ Aj keď sa veľmi snažím rozprávať spisovne, občas mi nejaké to slovko ujde.

Obľúbený vtip

Záchranár sa tesne po havárii pýta zraneného:
- Máte nejaké vážne zranenie?
- Neviem, ešte som sa nerozprával so svojím právnikom.

Veľmi sa mi páčili hodnoty Poláček & Partners, ako aj priateľská atmosféra a mladý kolektív. Zaujalo ma tiež to, že spoločnosť si zachovala ľudský prístup napriek tomu, že má mnoho skúseností a prestížnych ocenení.

Monika vyštudovala obchodné právo na Middlesex University v Londýne, kde získala vedomosti z rôznych oblastí práva a zdokonalila svoju angličtinu. Počas štúdia absolvovala aj letnú školu ELSA v Aténach, kde sa naučila pristupovať k právnym problémom efektívne a prakticky. Keďže toto nie je prvá práca v odbore, teší sa na to, ako uplatní svoje zručnosti a znalosti v praxi a nadobudne nové skúsenosti.

Veľmi rada kreslí, maľuje a zháňa zaujímavé kúsky nábytku na renováciu. Relaxom sú pre ňu aj filmy, práca v záhrade a dobré knihy.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Na vydržanie už nestačí notárske osvedčenie / 18 Jun 2021

Na vydržanie už nestačí notárske osvedčenie

Právomoc potvrdzovať vydržanie sa od mája presunula z notárov na súdy, čo prináša vyššiu transparentnosť a právnu istotu. Ako vyzerá vydržanie po novom?