Náš tím sa opäť rozrástol. Dávame príležitosť mladým talentom

26 Nov 2018  / AUTORI: Poláček & Partners

Náš tím sa rozšíril o šikovné študentky práva z Univerzity Komenského Martinu Achimovičovú a Kláru Daškovú.

Martina Achimovičová k nám nastúpila koncom leta. „Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS ma oslovila svojou filozofiou, že právo sa dá robiť aj inak a navyše v príjemnom kolektíve. Veľkým prínosom je pre mňa ako študentku práva možnosť učiť sa od špičkových profesionálov,“ uviedla Martina na margo tejto príležitosti.

Klára Dašková k nám nastúpila v novembri. Oceňuje, že naša advokátska kancelária hovorí ľudskou rečou: „bez zložitých fráz, do ktorých by ste sa mohli zamotať. Priamo, ľudsky a k veci. Tento prístup vnímam ako vytúžené svetlo uprostred tmy.

Rozhodli sme sa, že budeme dávať príležitosť šikovným mladým študentom. Príležitosť formovať sa a priučiť sa advokátskemu remeslu,“ dodal Pavol Poláček s tým, že ako seniorský advokát cíti zodpovednosť za formovanie budúcej generácie právnikov a advokátov.


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Chambers and Partners ocenila našu profesionalitu a ľudský prístup / 30 Mar

Chambers and Partners ocenila našu profesionalitu a ľudský prístup

Opäť sa nám podarilo umiestniť sa na popredných priečkach v hodnotení organizácie Chambers and Partners.

NOVÝ ZOZNAM ÚRSO: VIAC AKO 100 VÝROBCOV ELEKTRINY PRIŠLO O PODPORU, ZREJME AJ O BIZNIS / 26 Mar

NOVÝ ZOZNAM ÚRSO: VIAC AKO 100 VÝROBCOV ELEKTRINY PRIŠLO O PODPORU, ZREJME AJ O BIZNIS

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) zverejnil zoznam výrobcov elektriny, ktorým zaniklo právo na podporu doplatkom podľa zákona o podpore OZE.

Ruško pre Váš biznis: COVID-19 a sankcie / 26 Mar

Ruško pre Váš biznis: COVID-19 a sankcie

Pokuty za porušenie opatrení proti šíreniu COVID-19 môžu spôsobiť riadny škrt cez rozpočet. Preto vám prinášame prehľad základných povinností, ktoré by ste mali dodržať ak sa chcete vyhnúť sankciám a prípadnému trestnému postihu.