Hľadáme do tímu novú office manažérku

10 Sep 2021  / AUTORI: Poláček & Partners

manažérka

Láka Ťa práca v advokátskej kancelárii v historickom centre Bratislavy? Chceš pracovať v tíme, kde napriek vysokej pracovnej profesionalite vládne priateľská atmosféra a všetci sa cítia ako doma?


Do tímu hľadáme office manažérku, ktorá bude zastrešovať celkový chod našej kancelárie.


Súčasťou Tvojich každodenných aktivít budú:

  1. zabezpečovanie chodu advokátskej kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska,
  2. emailová a telefonická komunikácia s klientmi, internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami,
  3. organizovanie firemných podujatí, teambuildingov a školení,
  4. spracovanie personálnej agendy spoločnosti,
  5. príprava a spracovanie podkladov pre účtovníctvo,
  6. komunikácia s externým účtovným oddelením,
  7. poskytovanie organizačnej a administratívnej podpory právnikom,
  8. spracovanie došlej a odoslanej pošty prostredníctvom elektronickej schránky.

 STÁLE SI NIE SI ISTÁ?

Presvedčia Ťa možno zaujímavé zamestnanecké výhody v podobe komunikačných tréningov, benefity a motivačné finančné ohodnotenie. Čakajú Ťa rôzne teambuildingové zážitky, pravidelné firemné raňajky a vo svojom voľnom čase môžeš využívať Multisport kartu. A k tomu dobrá partia kolegov, ktorí sa navzájom učia a podporujú. Jednoducho, čaká Ťa u nás rozmanitá pracovná náplň v príjemnom prostredí.

Životopis nám pošli emailom. Radi sa s Tebou stretneme a pozveme na posedenie pri káve u nás v kancelárii. Výber nového kolegu je pre nás vždy tímové rozhodnutie, preto sa počas výberového konania postupne zoznámiš s viacerými kolegami.

 A KOHO HĽADÁME?

Hľadáme kolegyňu, ktorá má príjemné a reprezentatívne vystupovanie, výborné organizačné a komunikačné zručnosti, zmysel pre poriadok. Hodnoty ako zodpovednosť, férovosť a lojalita jej nie sú cudzie a pracovať v tíme jej robí radosť. Minimálne 3 ročná prax na pozícii office manažérka je podmienkou a skúsenosti s prácou v advokátskej kancelárii sú veľkou výhodou. Do našich interných procesov Ťa radi zaškolíme.

Hľadáme uchádzačku, ktorá má ukončený II. stupeň vysokoškolského vzdelania.

Angličtinu budeš pri práci používať, preto by si ju mala mať na úrovni B2. Netreba sa však báť, úroveň si vieš postupne zvyšovať a vždy sa vieš poradiť so skúsenejšími kolegami.

Práca s počítačom bude tvoriť väčšinu tvojho pracovného času, Microsoft Outlook, Word, Powerpoint a Excel by si mala ovládať na užívateľskej úrovni.   

 KTO SME:

Sme Poláček & Partners. Ideme ľudsky k veci. S jasnou stratégiou, za férovú cenu, s pozornosťou profesionálov a preložením do človečiny. Sme domáca advokátska kancelária, ale poskytujeme profesionálne právne služby zodpovedajúce najvyšším medzinárodným štandardom vo všetkých významných právnych oblastiach. Osobitne sa špecializujeme na oblasť súdnych sporov a arbitráži, energetiky, stavebníctva, životného prostredia a informačných technológii. Naša kancelária a jej právnici pravidelne získavajú prestížne medzinárodné ocenenia ako napr. IFLR1000, Chambers Global, Chambers Europe, Legal500. Sme členom elitnej medzinárodnej siete Interlaw, ktorá združuje tie najlepšie advokátske kancelárie vo viac ako 150 mestách s viac ako 7500 právnikmi.


Mzdové podmienky:   od 1100 EUR brutto/mesiac (v závislosti od skúseností)

Druh pracovného pomeru:    plný úväzok

Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Hľadáme k nám do tímu advokáta / 6 Sep

Hľadáme k nám do tímu advokáta

Máš chuť na zmenu? Chceš pracovať v prostredí, kde aj napriek vysokej profesionalite sú priateľská atmosféra a ľudský prístup samozrejmosťou?

Hľadáme k nám do tímu advokátskeho koncipienta / 3 Sep

Hľadáme k nám do tímu advokátskeho koncipienta

Zaujíma Ťa práca v mladej a dynamickej advokátskej kancelárii? Chceš byť súčasťou elitnej globálnej siete a pracovať na zaujímavých slovenských a medzinárodných prípadoch? Chceš pracovať v advokátskej kancelárii, kde aj napriek vysokej profesionalite je priateľská atmosféra samozrejmosťou?

Novinky v energetike za jún 2021 / 13 Jul

Novinky v energetike za jún 2021

Prinášame Vám novinky v energetike, ktoré sa udiali za mesiac jún 2021