Mgr. Veronika Vaseková

Špecializujem sa na nehnuteľnosti a stavebníctvo,
korporátne právo, fúzie a akvizície, duševné
vlastníctvo a informačné technológie.

ADVOKÁTKA
VVASEKOVA@POLACEKPARTNERS.SK
+421 902 507 585
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa, aby Vaše práva boli nie len na papieri, ale aj riadne uplatnené a rešpektované.“

na práve ma najviac baví...

...umenie slova. Pretože správnou argumentáciou, výberom slov a dôslednou znalosťou právnych predpisov sa dá vystavať tá najlepšia právna stratégia. Možno tak predísť súdnym sporom, spravodlivo chrániť všetky práva klienta a nájsť riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciach. Baví ma, ako pri riešení právnych problémov jednotlivé časti do seba zapadajú: skutkový stav, právna úprava a následné právne riešenie.

neviem si odpustiť...

...Francúzsko, jeho krajinu, atmosféru, kultúru, jedlo a Paríž.

Vtip o právnikoch

Poznámka zo žiackej knižky: "Žiak na hodine odmietol odpovedať bez prítomnosti svojho advokáta".

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS ma zaujala najmä spektrom poskytovaných právnych služieb, férovým a ľudským prístupom k právu a klientom, hodnotovým zameraním, vysokou profesionalitou, odbornosťou a inovatívnym prístupom k riešeniam právnych problémov. Súčasne ma oslovilo, že rešpektujú názor každého člena tímu, dbajú na profesionálny a osobnostný rast, čím zabezpečujú poskytovanie právnych služieb na špičkovej úrovni.

Veronika Vaseková vyštudovala právo na Univerzite Komenského v Bratislave a na Mykolas Romeris University vo Vilniuse, v Litve. Počas svojho štúdia pracovala v medzinárodnej advokátskej kancelárii a absolvovala stáž v kancelárii Európskeho parlamentu na Slovensku. Následne pôsobila ako advokátska koncipientka v advokátskej kancelárii v Bratislave, kde sa venovala najmä obchodnému právu, nehnuteľnostiam a stavebníctvu, právu duševného vlastníctva, zdravotníctvu, doprave a logisticke. Je zapísaná ako advokátka v Slovenskej advokátskej komore. Ovláda anglický a francúzsky jazyk.

Voľný čas trávi najradšej cestovaním, či už spoznávaním krás Slovenska, alebo Európy a sveta, športovými aktivitami, trávením času s priateľmi a rodinou. Nepohrdne ani dobrou detektívkou, filmom, divadlom a nakupovaním.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

NOVÉ PRAVIDLÁ PRE ONLINE SPROSTREDKOVATEĽSKÉ SLUŽBY / 2 Dec 2020

NOVÉ PRAVIDLÁ PRE ONLINE SPROSTREDKOVATEĽSKÉ SLUŽBY

Sprostredkujete na svojej webstránke predaj tovarov a služieb? Od júla sa aj na Vás vzťahujú nové povinnosti prijaté nariadením EÚ. Prehľad tých najvýznamnejších Vám prinášame v našom článku.

Ako sa za dva roky zmenila ochrana osobných údajov? / 25 May 2020

Ako sa za dva roky zmenila ochrana osobných údajov?

Už 2 roky sme pri ochrane osobných údajov povinní rešpektovať Nariadenie GDPR. Viete, aké výhody priniesla táto nová právna úprava?

Dopady štátnych opatrení na podnikateľské subjekty v stavebnom sektore / 7 May 2020

Dopady štátnych opatrení na podnikateľské subjekty v stavebnom sektore

V spolupráci so Slovenskou radou pre zelené budovy vás pozývame na online webinár.