Mgr. Marina Kapustina

Špecializujem sa na obchodné a pracovné právo,
súdne spory a nehnuteľnosti.

ADVOKÁTSKA KONCIPIENTKA
mkapustina@polacekpartners.sk
+421 911 361 351
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa o Vaše právne problémy ako o svoje vlastné s orientáciou na výsledok“

Na práve ma najviac baví...

...jeho dynamickosť a jedinečnosť. Každý deň práca prináša nové výzvy, vďaka ktorým môžem získavať nové znalosti a hájiť záujmy klientov.

Neviem si odpustiť ....

...čaro prírody, kde si môžem oddýchnuť od ruchu mesta.

Vtip o právnikoch:

Starý advokát hovorí svojmu mladému kolegovi:" Vaša záverečná reč, pán kolega, musí trvať čo najdlhšie. Čím dlhšie budete hovoriť, tým dlhšie bude váš klient na slobode.

Vždy som chcela robiť zložité veci jednoducho. V POLÁČEK & PARTNERS si to môžem dovoliť spolu s tímom šikovných právnikov, ktorý pomáhajú klientom nie len odborne, ale aj ľudsky.

Marina Kapustina je absolventkou Národnej právnickej akadémie Jaroslava Múdreho (Charkov, Ukrajina). Po skončení štúdia pracovala ako firemný právnik pre poprednú medzinárodne aktívnu spoločnosť na Ukrajine.

V roku 2014 sa spolu s rodinou presťahovala z Krymu na Slovensko a v roku 2018 ukončila magisterské štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia absolvovala stáž v Centre právnej pomoci v Bratislave.

Po štúdiu pracovala v medzinárodnej advokátskej kancelárii. Dohovorí sa s vami v ruskom a ukrajinskom jazyku na odbornej úrovni.

Vo voľnom čase sa venuje rodine, kamarátom a cestovaniu.