OCENENIA LEGAL 500 PRE ENERGETIKU, SPORY A STAVEBNÍCTVO

10 May 2021  / AUTORI: Poláček & Partners

Našu prácu aj tento rok ocenili v Legal 500 a zaradili nás na zoznam popredných advokátskych kancelárii pre oblasti Projekty a Energetika, Riešenie sporov, Nehnuteľnosti a Stavebníctvo. Traja naši právnici sú zároveň osobitne odporúčaní pre oblasť Projekty a Energetika.

Sezóna sošiek a ocenení je v plnom prúde nielen vo svete filmov, ale aj vo svete práva. Organizácia Legal 500 zostavuje každoročne nezávislý zoznam špičkových advokátskych kancelárii, ktorých odborná práca, skúsenosti a prístup ku klientom poskytujú záruku profesionálnych právnych služieb.

Sme preto nesmierne hrdí, že sa našej advokátskej kancelárii aj v tomto roku podarilo umiestniť na zozname Legal 500 Europe, Middle East and Africa 2021 edition, a to hneď pre tri z našich kľúčových oblastí: Projekty a Energetika (úroveň 2), Riešenie sporov (úroveň 3) a Nehnuteľnosti a Stavebníctvo  (úroveň 3).

Veľmi si ceníme, že klienti vo svojich referenciách vyzdvihli naše „hlboké znalosti práva obnoviteľných zdrojov energií a výroby energie“ či „veľmi používateľsky ústretový a spolupráci otvorený“ prístup, pretože nás utvrdzujú v tom, že naším mottom „ľudsky k veci“ žijeme nielen na papieri, ale aj v praxi.

Osobitne nás potešila najmä správa, že okrem advokáta Pavla Poláčka ako practice head boli tento rok ocenení aj advokáti Jozef Hudák a Juraj Ondrejka, ktorí boli zaradení medzi key lawyers pre oblasť energetiky na Slovensku.

Za toto medzinárodné ocenenie vďačíme predovšetkým vám, našim klientom. Veríme, že našu tvrdú prácu a ľudský prístup oceníte aj pri našej ďalšej spolupráci.

Ďakujeme.

Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Hľadáme do tímu novú office manažérku / 10 Sep

Hľadáme do tímu novú office manažérku

Láka Ťa práca v advokátskej kancelárii v historickom centre Bratislavy? Chceš pracovať v tíme, kde napriek vysokej pracovnej profesionalite vládne priateľská atmosféra a všetci sa cítia ako doma?

Hľadáme k nám do tímu advokáta / 6 Sep

Hľadáme k nám do tímu advokáta

Máš chuť na zmenu? Chceš pracovať v prostredí, kde aj napriek vysokej profesionalite sú priateľská atmosféra a ľudský prístup samozrejmosťou?

Hľadáme k nám do tímu advokátskeho koncipienta / 3 Sep

Hľadáme k nám do tímu advokátskeho koncipienta

Zaujíma Ťa práca v mladej a dynamickej advokátskej kancelárii? Chceš byť súčasťou elitnej globálnej siete a pracovať na zaujímavých slovenských a medzinárodných prípadoch? Chceš pracovať v advokátskej kancelárii, kde aj napriek vysokej profesionalite je priateľská atmosféra samozrejmosťou?