Hľadáme k nám do tímu advokáta

6 Sep 2021  / AUTORI: Poláček & Partners

Máš chuť na zmenu? Chceš pracovať v prostredí, kde aj napriek vysokej profesionalite sú priateľská atmosféra a ľudský prístup samozrejmosťou? Už ťa nebaví iba pasívne čakať na prísun práce ale chceš byť neoddeliteľnou súčasťou rozvoja a rastu kancelárie? Chceš byť súčasťou elitnej globálnej siete a pracovať na zaujímavých slovenských a medzinárodných prípadoch?


Ak áno, tak možno Ty si pre nás ten pravý a rovnako my pre Teba.

Súčasťou Tvojich každodenných aktivít budú:

 • stretnutia s klientmi a rozvoj vzťahov s nimi,
 • rast a rozvoj firmy,
 • prednášková a publikačná činnosť,
 • práca na medzinárodných transakciách,
 • príprava právnych analýz, zmlúv a podaní,
 • zastupovanie v súdnych sporoch a v správnych konaniach,
 • strategické porady
 • a samozrejme vtípky s kolegami a dobrá káva.

STÁLE SI NIE SI ISTÝ?

Možno Ťa presvedčí práca na zaujímavých projektoch a sporoch, komunikačné tréningy, dôraz na odborné vzdelávanie, jasne stanovené firemné hodnoty, motivujúce finančné ohodnotenie, rôzne teambuildingové aktivity, či pravidelné firemné raňajky. A dobrá partia právnických osobností, ktoré sa navzájom učia a podporujú.

Životopis spolu so sprievodným listom nám môžeš poslať emailom. Ak si pre nás ten pravý a tiež my pre Teba, radi sa s Tebou stretneme a pozveme Ťa niekoľko krát na návštevu k nám do firmy. Výber nového kolegu je pre nás vždy tímové rozhodnutie, preto sa počas výberového konania postupne zoznámiš s viacerými kolegami.

Hľadáme uchádzača s úspešným absolvovaním advokátskej skúšky. 

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1). Angličtinu budeš pri práci u nás aktívne využívať netreba sa však báť, úroveň sa dá vždy zvýšiť a vždy sa  vieš poradiť so skúsenejšími kolegami.

Ostatné znalosti

Ak vieš pracovať s mailom, napísať a upraviť dokument a vytvoriť tabuľku, máš všetky počítačové znalosti, ktoré budeš na začiatku potrebovať. My Ťa už zaučíme do našich ďalších systémov a postupov pri práci.   

KOHO HĽADÁME MY?

Šikovného advokáta s:

 • s praxou minimálne 3 roky (vrátane koncipientskej praxe),
 • komunikačnými zručnosťami,
 • samostatným a proklientským prístupom,
 • chuťou neustále sa vzdelávať a napredovať,
 • výbornou znalosťou angličtiny,
 • ľudským a tímovým prístupom,
 • zdravým sedliackym rozumom.

KTO SME:

Sme Poláček & Partners. Ideme ľudsky k veci. S jasnou stratégiou, za férovú cenu, s pozornosťou profesionálov a preložením do človečiny. Sme domáca advokátska kancelária, ale poskytujeme profesionálne právne služby zodpovedajúce najvyšším medzinárodným štandardom vo všetkých významných právnych oblastiach. Osobitne sa špecializujeme na oblasť súdnych sporov a arbitráži, energetiky, stavebníctva, životného prostredia a informačných technológii. Naša kancelária a jej právnici pravidelne získavajú prestížne medzinárodné ocenenia ako napr. IFLR1000, Chambers Global, Chambers Europe, Legal500. Sme členom elitnej medzinárodnej siete Interlaw, ktorá združuje tie najlepšie advokátske kancelárie vo viac ako 150 mestách s viac ako 7500 právnikmi.


Mzdové podmienky: dohodou

Druh pracovného pomeru: živnosť

Pošli nám svoj životopis na adresu office@polacekpartners.sk a my  Ťa pozveme na kávu a rozhovor k nám do kancelárie. 


Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Hľadáme do tímu novú office manažérku / 10 Sep

Hľadáme do tímu novú office manažérku

Láka Ťa práca v advokátskej kancelárii v historickom centre Bratislavy? Chceš pracovať v tíme, kde napriek vysokej pracovnej profesionalite vládne priateľská atmosféra a všetci sa cítia ako doma?

Hľadáme k nám do tímu advokátskeho koncipienta / 3 Sep

Hľadáme k nám do tímu advokátskeho koncipienta

Zaujíma Ťa práca v mladej a dynamickej advokátskej kancelárii? Chceš byť súčasťou elitnej globálnej siete a pracovať na zaujímavých slovenských a medzinárodných prípadoch? Chceš pracovať v advokátskej kancelárii, kde aj napriek vysokej profesionalite je priateľská atmosféra samozrejmosťou?

Novinky v energetike za jún 2021 / 13 Jul

Novinky v energetike za jún 2021

Prinášame Vám novinky v energetike, ktoré sa udiali za mesiac jún 2021