Hľadáme k nám do tímu advokáta

6 sep 2021  / AUTORI: Poláček & Partners

Máš chuť na zmenu? Chceš pracovať v prostredí, kde aj napriek vysokej profesionalite sú priateľská atmosféra a ľudský prístup samozrejmosťou? Už ťa nebaví iba pasívne čakať na prísun práce ale chceš byť neoddeliteľnou súčasťou rozvoja a rastu kancelárie? Chceš byť súčasťou elitnej globálnej siete a pracovať na zaujímavých slovenských a medzinárodných prípadoch?


Ak áno, tak možno Ty si pre nás ten pravý a rovnako my pre Teba.

Súčasťou Tvojich každodenných aktivít budú:

 • stretnutia s klientmi a rozvoj vzťahov s nimi,
 • rast a rozvoj firmy,
 • prednášková a publikačná činnosť,
 • práca na medzinárodných transakciách,
 • príprava právnych analýz, zmlúv a podaní,
 • zastupovanie v súdnych sporoch a v správnych konaniach,
 • strategické porady
 • a samozrejme vtípky s kolegami a dobrá káva.

STÁLE SI NIE SI ISTÝ?

Možno Ťa presvedčí práca na zaujímavých projektoch a sporoch, komunikačné tréningy, dôraz na odborné vzdelávanie, jasne stanovené firemné hodnoty, motivujúce finančné ohodnotenie, rôzne teambuildingové aktivity, či pravidelné firemné raňajky. A dobrá partia právnických osobností, ktoré sa navzájom učia a podporujú.

Životopis spolu so sprievodným listom nám môžeš poslať emailom. Ak si pre nás ten pravý a tiež my pre Teba, radi sa s Tebou stretneme a pozveme Ťa niekoľko krát na návštevu k nám do firmy. Výber nového kolegu je pre nás vždy tímové rozhodnutie, preto sa počas výberového konania postupne zoznámiš s viacerými kolegami.

Hľadáme uchádzača s úspešným absolvovaním advokátskej skúšky. 

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1). Angličtinu budeš pri práci u nás aktívne využívať netreba sa však báť, úroveň sa dá vždy zvýšiť a vždy sa  vieš poradiť so skúsenejšími kolegami.

Ostatné znalosti

Ak vieš pracovať s mailom, napísať a upraviť dokument a vytvoriť tabuľku, máš všetky počítačové znalosti, ktoré budeš na začiatku potrebovať. My Ťa už zaučíme do našich ďalších systémov a postupov pri práci.   

KOHO HĽADÁME MY?

Šikovného advokáta s:

 • s praxou minimálne 3 roky (vrátane koncipientskej praxe),
 • komunikačnými zručnosťami,
 • samostatným a proklientským prístupom,
 • chuťou neustále sa vzdelávať a napredovať,
 • výbornou znalosťou angličtiny,
 • ľudským a tímovým prístupom,
 • zdravým sedliackym rozumom.

KTO SME:

Sme Poláček & Partners. Ideme ľudsky k veci. S jasnou stratégiou, za férovú cenu, s pozornosťou profesionálov a preložením do človečiny. Sme domáca advokátska kancelária, ale poskytujeme profesionálne právne služby zodpovedajúce najvyšším medzinárodným štandardom vo všetkých významných právnych oblastiach. Osobitne sa špecializujeme na oblasť súdnych sporov a arbitráži, energetiky, stavebníctva, životného prostredia a informačných technológii. Naša kancelária a jej právnici pravidelne získavajú prestížne medzinárodné ocenenia ako napr. IFLR1000, Chambers Global, Chambers Europe, Legal500. Sme členom elitnej medzinárodnej siete Interlaw, ktorá združuje tie najlepšie advokátske kancelárie vo viac ako 150 mestách s viac ako 7500 právnikmi.


Mzdové podmienky: dohodou

Druh pracovného pomeru: živnosť

Pošli nám svoj životopis na adresu office@polacekpartners.sk a my  Ťa pozveme na kávu a rozhovor k nám do kancelárie. 


Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Štefan Bašista: Vo vode ani v biznise sa nikdy nepotápaj sám / 5 sep 2023

Štefan Bašista: Vo vode ani v biznise sa nikdy nepotápaj sám

Obchodné právo ho zaujalo už v tínedžerskom veku a jeho najvydarenejšia transakcia sa nezaobišla bez objatí. Každá transakčná zmluva je ako príbeh, tvrdí náš odborník na obchodné právo a M&A, ŠTEFAN BAŠISTA.

Vladimíra Muravská: Asi som exot, ale na work-life balance nedám dopustiť / 1 aug 2023

Vladimíra Muravská: Asi som exot, ale na work-life balance nedám dopustiť

Má vynikajúci prehľad v slovenskej, poľskej a európskej energetickej politike a legislatíve. Vraví o sebe, že je naivný exot a miluje výzvy. Aj to je jedna z našich špecialistiek na energetiku, VLADIMÍRA MURAVSKÁ

Podľa Legal 500 vynikáme v týchto oblastiach / 4 máj 2023

Podľa Legal 500 vynikáme v týchto oblastiach

Aktuálny medzinárodný rebríček advokátskych kancelárií The Legal 500 je zverejnený. Aj tohto roku sme v ňom zaujali popredné miesto.