Pozývame vás na seminár: Elektrina bez stresu – čerpaj, postav, ušetri

21 apr 2022  / AUTORI: Poláček & Partners
Riešením vysokých cien elektriny môže byť vlastný zdroj energie, financovaný z Plánu obnovy SR a Modernizačného fondu na podporu výroby elektriny z OZE.

Výbornou správou je, že všetky dôležité informácie spoločne s návodom ako postupovať môžete získať za necelé tri hodiny.

Zúčastnite sa seminára Elektrina bez stresu – čerpaj, postav, ušetri, ktorý sa uskutoční dňa 18.5.2022 o 16:00 hod v hoteli PREMIUM**** business hotel v Bratislava. Po skončení oficiálnej časti o 19:00 hod. bude pokračovať neformálny program spojený s networkingom.

Dozviete sa:

  • aký vlastný zdroj energie si môžete postaviť;
  • akú výšku dotácie môžete získať;
  • aké podmienky musíte spĺňať;
  • ako pri tom postupovať.

Všetky potrebné informácie a odpovede na vaše otázky vám poskytnú Pavol Poláček, Jozef Hudák a Juraj Ondrejka, skúsení experti na energetické právo z advokátskej kancelárie POLÁČEK & PARTNERS spoločne s Michalom Hortom, Vladislavom Novákom a Ivanom Bernáthom, odborníkmi na financovanie prostredníctvom eurofondov zo spoločnosti EOS Innovazioni.


Pavol Poláček je každoročne vysoko odporúčaným popredným právnikom na energetiku v uznávaných medzinárodných hodnoteniach Chambers Europe a The Legal500. Pavol má rôznorodé študijné a profesijné skúsenosti z viacerých krajinách sveta, je súčasne zapísaný ako advokát Slovenskej advokátskej komory, ako Solicitor pre Anglicko a Wales v The Law Society a ako rozhodca Rozhodcovského súdu Slovenskej advokátskej komory.


Michal Hort (EOS Innovazioni) má 15-ročné odborné skúsenosti v oblasti riadenia a administratívy, so zameraním najmä na komplexné služby v oblasti financovania z verejných zdrojov. Dosiahol vysokoškolské vzdelanie v Bratislave a Bologni, je členom dozornej rady ISA - Investment support association pri SARIO. Michal za svoje pôsobenie pomohol získať pre projekty svojich klientov viac ako 420 miliónov eur grantu z verejných zdrojov.


Účastnícky poplatok je vo výške 90 EUR (bez DPH) a pokrýva odbornú prednášku, catering a nápoje.


NA SEMINÁR SA MÔŽETE ZAREGISTROVAŤ TU


P.S. Počet miest je obmedzený. Zaregistrujte sa čo najskôr a získajte kľúčové tipy a rady od najlepších expertov, vďaka ktorým bude Váš biznis a značka prosperovať. 

Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Podľa Legal 500 vynikáme v týchto oblastiach / 4 máj 2023

Podľa Legal 500 vynikáme v týchto oblastiach

Aktuálny medzinárodný rebríček advokátskych kancelárií The Legal 500 je zverejnený. Aj tohto roku sme v ňom zaujali popredné miesto.

CHAMBERS & PARTNERS: TOP UMIESTNENIE V ENERGETIKE A V RIEŠENÍ SPOROV / 29 mar 2023

CHAMBERS & PARTNERS: TOP UMIESTNENIE V ENERGETIKE A V RIEŠENÍ SPOROV

Výborný úspech pre našu kanceláriu a aj pre partnera Pavla Poláčka.

JURAJ ONDREJKA NÁM POSKYTOL INTERVIEW / 29 nov 2022

JURAJ ONDREJKA NÁM POSKYTOL INTERVIEW

„Prerástli sme zo startupu do hodnotovej firmy.“