Pozývame vás na seminár: Elektrina bez stresu – čerpaj, postav, ušetri

21 Apr 2022  / AUTORI: Poláček & Partners
Riešením vysokých cien elektriny môže byť vlastný zdroj energie, financovaný z Plánu obnovy SR a Modernizačného fondu na podporu výroby elektriny z OZE.

Výbornou správou je, že všetky dôležité informácie spoločne s návodom ako postupovať môžete získať za necelé tri hodiny.

Zúčastnite sa seminára Elektrina bez stresu – čerpaj, postav, ušetri, ktorý sa uskutoční dňa 18.5.2022 o 16:00 hod v hoteli PREMIUM**** business hotel v Bratislava. Po skončení oficiálnej časti o 19:00 hod. bude pokračovať neformálny program spojený s networkingom.

Dozviete sa:

  • aký vlastný zdroj energie si môžete postaviť;
  • akú výšku dotácie môžete získať;
  • aké podmienky musíte spĺňať;
  • ako pri tom postupovať.

Všetky potrebné informácie a odpovede na vaše otázky vám poskytnú Pavol Poláček, Jozef Hudák a Juraj Ondrejka, skúsení experti na energetické právo z advokátskej kancelárie POLÁČEK & PARTNERS spoločne s Michalom Hortom, Vladislavom Novákom a Ivanom Bernáthom, odborníkmi na financovanie prostredníctvom eurofondov zo spoločnosti EOS Innovazioni.


Pavol Poláček je každoročne vysoko odporúčaným popredným právnikom na energetiku v uznávaných medzinárodných hodnoteniach Chambers Europe a The Legal500. Pavol má rôznorodé študijné a profesijné skúsenosti z viacerých krajinách sveta, je súčasne zapísaný ako advokát Slovenskej advokátskej komory, ako Solicitor pre Anglicko a Wales v The Law Society a ako rozhodca Rozhodcovského súdu Slovenskej advokátskej komory.


Michal Hort (EOS Innovazioni) má 15-ročné odborné skúsenosti v oblasti riadenia a administratívy, so zameraním najmä na komplexné služby v oblasti financovania z verejných zdrojov. Dosiahol vysokoškolské vzdelanie v Bratislave a Bologni, je členom dozornej rady ISA - Investment support association pri SARIO. Michal za svoje pôsobenie pomohol získať pre projekty svojich klientov viac ako 420 miliónov eur grantu z verejných zdrojov.


Účastnícky poplatok je vo výške 90 EUR (bez DPH) a pokrýva odbornú prednášku, catering a nápoje.


NA SEMINÁR SA MÔŽETE ZAREGISTROVAŤ TU


P.S. Počet miest je obmedzený. Zaregistrujte sa čo najskôr a získajte kľúčové tipy a rady od najlepších expertov, vďaka ktorým bude Váš biznis a značka prosperovať. 

Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Historické umiestnenie v rebríčku IFRL1000 / 13 Sep

Historické umiestnenie v rebríčku IFRL1000

Umiestnenie v rebríčku IFRL1000 je veľký krok v našej advokátskej kancelárií POLÁČEK&PARTNERS. Ďakujeme za toto medzinárodné ocenenie. Prečítajte si.

Doplnenie identifikačných údajov do obchodného registra / 26 Aug

Doplnenie identifikačných údajov do obchodného registra

Niektoré spoločnosti musia do 30.9.2022 doplniť do obchodného registra identifikačné údaje zapísaných fyzických osôb. Pozrite sa, či sa táto povinnosť týka aj vás.

CHAMBERS&PARTNERS OCENILA NAŠU KVALITNÚ PRÁCU / 19 May

CHAMBERS&PARTNERS OCENILA NAŠU KVALITNÚ PRÁCU

Našu prácu v oblasti energetiky a prírodných zdrojov a tiež riešenia sporov aj tento rok ocenili rebríčky Chambers and Partners.