Do tímu Poláček & Partners sa pridáva Jakub Žák

4 Sep 2017  / AUTORI: Poláček & Partners

Od 1. septembra do právneho tímu advokátskej kancelárie Poláček & Partners pribudol seniorný advokátsky koncipient JUDr. Jakub Žák, ktorý u nás bude expertom na stavebníctvo, riešenie sporov, konkurzy a reštrukturalizácie a energetiku.

Jakub je silnou posilou nášho servisného tímu pre našich klientov. Je to ostrieľaný právnik a pracant. Predtým ako sa rozhodol pridať k nám, nazbieral skúsenosti v poprednej advokátskej kancelárií a ukázal, ako si vie poradiť aj so zdanlivo neriešiteľnými dilemami, a to nám veľmi imponovalo,“ povedal Pavol Poláček, majiteľ advokátskej kancelárie

Rád robím veci správne a právo ma baví. A to sú dve veci, ktoré som našiel aj v Poláček & Partners. Našiel som tam právnikov, ktorí si právo dokonca študujú aj vo voľnom čase. Preto klientom vždy dajú informácie, ktoré potrebujú bez toho, aby museli vymýšľať právne kľučky. Také právo ma bude baviť ešte viac,“ dodal Jakub Žák.

Jakub Žák vyštudoval právo na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Popri práci sa venuje doktorandskému štúdiu zameranému na investičnú výstavbu a zmluvné podmienky FIDIC. Pred nástupom do Poláček & Partners pôsobil niekoľko rokov v advokátskej kancelári Nosko & Partners. Ovláda anglický a poľský jazyk.

Podrobný profil Jakuba Žáka si môžete pozrieť tu.


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Chambers and Partners ocenila našu profesionalitu a ľudský prístup / 30 Mar

Chambers and Partners ocenila našu profesionalitu a ľudský prístup

Opäť sa nám podarilo umiestniť sa na popredných priečkach v hodnotení organizácie Chambers and Partners.

NOVÝ ZOZNAM ÚRSO: VIAC AKO 100 VÝROBCOV ELEKTRINY PRIŠLO O PODPORU, ZREJME AJ O BIZNIS / 26 Mar

NOVÝ ZOZNAM ÚRSO: VIAC AKO 100 VÝROBCOV ELEKTRINY PRIŠLO O PODPORU, ZREJME AJ O BIZNIS

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) zverejnil zoznam výrobcov elektriny, ktorým zaniklo právo na podporu doplatkom podľa zákona o podpore OZE.

Ruško pre Váš biznis: COVID-19 a sankcie / 26 Mar

Ruško pre Váš biznis: COVID-19 a sankcie

Pokuty za porušenie opatrení proti šíreniu COVID-19 môžu spôsobiť riadny škrt cez rozpočet. Preto vám prinášame prehľad základných povinností, ktoré by ste mali dodržať ak sa chcete vyhnúť sankciám a prípadnému trestnému postihu.