JUDr. Jakub Žák

Som expert na konkurzy a reštrukturalizácie,
energetiku, stavebníctvo, súdne
a mimosúdne riešenie sporov.

seniorný advokátsky koncipient
jzak@polacekpartners.sk
+421 911 202 279

 
 

„Postarám sa o to, aby ste dosiahli optimálne riešenie, pri ktorom predídete komplikáciám, vyriešite problém a vyhráte spor.“

na práve ma najviac baví...

...nachádzanie efektívnych riešení zdanlivo neriešiteľných situácií, najmä moment, keď príde nápad ako to celé zrealizovať.

neviem si odpustiť...

...nutkanie precestovať celý svet.

Čo získate ak...

...skrížite právnika s knihovníkom? Všetky informácie, ktoré by ste mohli potrebovať bez toho, aby ste porozumeli čo i len slovu.

V POLÁČEK & PARTNERS som preto, lebo mi umožňuje robiť to, čo ma baví tak, ako to považujem za správne. Od počiatku mi imponovalo hodnotové zameranie kancelárie pri zachovaní vysokej miery profesionality.

Jakub Žák vyštudoval právo na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. V súčasnosti sa popri práci venuje doktorandskému štúdiu zameranému na investičnú výstavbu a zmluvné podmienky FIDIC. Pred nástupom do POLÁČEK & PARTNERS pôsobil niekoľko rokov v advokátskej kancelárii Nosko & Partners. Ovláda anglický a poľský jazyk.

Obľubuje cestovanie, lyžovanie, cyklistiku, dobrú knihu alebo film.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Aké zmeny prinesie novela obchodného zákonníka? / 9 Jan

Aké zmeny prinesie novela obchodného zákonníka?

Koncom minulého roka sa (znova) menil obchodný zákonník.Rozumieme, že čas je to najcennejšie čo máte a radi Vám ho ušetríme tým, že prinesieme prehľad toho najdôležitejšieho.

MILIÓNOVÝ VÝPIS Z PROTISCHRÁNKOVÉHO REGISTRA / 27 Oct

MILIÓNOVÝ VÝPIS Z PROTISCHRÁNKOVÉHO REGISTRA

To, že nie ste partnerom verejného sektora, ešte neznamená, že sa Vás protischránkový zákon netýka. Ak je Váš obchodný partner v konkurze alebo reštrukturalizácii, mali by ste zbystriť pozornosť.