Za našu prácu sme boli patrične ocenení

20 Nov 2018  / AUTORI: Poláček & Partners

The International Financial Law Review (IFLR1000) každoročne hodnotí najlepšie advokátske kancelárie vo finančnom a korporátnom práve. Tento rok sme sa ako advokátska kancelária Polaček & Partners umiestnili na popredných priečkach v oblasti projektového rozvoja a zároveň sme obhájili výbornú pozíciu v korporátnom práve, fúziách a akvizíciách. Rating vzniká aj na základe spätnej väzby od klientov:

„Firma poskytuje priamy analytický prístup, čím vytvára uspokojivé výsledky“

„Tím je dynamický, flexibilný a produktívny.“  

"Sú silne zameraní na dosiahnutie pozitívnych výsledkov pre klientov, priamo s ním diskutujú o každom detaile.  Používajú zrozumiteľný a jasný jazyk, ktorý oceňujem."

IFLR1000 vo svojom hodnotení uvádza, že naša advokátska kancelária je na trhu známa predovšetkým v oblasti energetiky a pri riešení súdnych sporov. Všíma si, že sa podieľame na tvorbe energetických predpisov a oceňuje našu právnu prácu pri získavaní povolení pre klientov pri realizácii infraštruktúrnych projektov, vodovodných potrubí či ťažbe nerastných surovín.

Sme veľmi radi, že náš precízny a hlavne ľudský prístup si drží svoje miesto medzi špičkovými advokátskymi kanceláriami. Svoju prácu si stačí robiť poctivo a s presvedčením.ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Chambers and Partners ocenila našu profesionalitu a ľudský prístup / 30 Mar

Chambers and Partners ocenila našu profesionalitu a ľudský prístup

Opäť sa nám podarilo umiestniť sa na popredných priečkach v hodnotení organizácie Chambers and Partners.

NOVÝ ZOZNAM ÚRSO: VIAC AKO 100 VÝROBCOV ELEKTRINY PRIŠLO O PODPORU, ZREJME AJ O BIZNIS / 26 Mar

NOVÝ ZOZNAM ÚRSO: VIAC AKO 100 VÝROBCOV ELEKTRINY PRIŠLO O PODPORU, ZREJME AJ O BIZNIS

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) zverejnil zoznam výrobcov elektriny, ktorým zaniklo právo na podporu doplatkom podľa zákona o podpore OZE.

Ruško pre Váš biznis: COVID-19 a sankcie / 26 Mar

Ruško pre Váš biznis: COVID-19 a sankcie

Pokuty za porušenie opatrení proti šíreniu COVID-19 môžu spôsobiť riadny škrt cez rozpočet. Preto vám prinášame prehľad základných povinností, ktoré by ste mali dodržať ak sa chcete vyhnúť sankciám a prípadnému trestnému postihu.