V CHAMBERS AND PARTNERS AJ TENTO ROK VYZDVIHLI NAŠE ÚSPECHY V ENERGETIKE

31 Mar 2021  / AUTORI: Poláček & Partners

Organizácia Chambers and Partners každoročne zostavuje rebríček popredných advokátskych kancelárii, ktoré svojimi znalosťami, skúsenosťami a prístupom vyčnievajú z radu. Kľúčom pre hodnotenie je predovšetkým spätná väzba od vás – našich klientov, ako aj od konkurencie a od iných nezávislých pozorovateľov.

V Poláček & Partners si vašu spätnú väzbu nesmierne ceníme. Aj vďaka nej sme boli opäť zaradení medzi vedúcich expertov v oblasti energetiky a prírodných zdrojov (band 2). Vážime si, že na našom tíme vyzdvihli to, že je „zbehlý v energetickej legislatíve. Sledujú nové trendy a majú veľmi dobré znalosti trhu. Ich riešenia sú jasné a praktické“.

Organizácia Chambers and Partners osobitne ocenila aj nášho partnera Pavla Poláčka, ktorého zaradila medzi siedmich najlepších slovenských advokátov pre energetiku a prírodné zdroje:

„Drží krok so sektorom energetiky a je vždy pripravený pomôcť; okrem toho má výborný cit pre stratégiu.“

Za toto medzinárodné ocenenie vďačíme predovšetkým vám, našim klientom. Veríme, že našu tvrdú prácu a ľudský prístup oceníte aj pri našej ďalšej spolupráci. 

Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

OCENENIA LEGAL 500 PRE ENERGETIKU, SPORY A STAVEBNÍCTVO / 10 May

OCENENIA LEGAL 500 PRE ENERGETIKU, SPORY A STAVEBNÍCTVO

Radi by sme sa podelili o skvelú správu. Aj tento rok sme sa umiestnili na zozname popredných advokátskych kancelárii organizácie Legal 500.

Novinky v energetike za marec 2021 / 19 Apr

Novinky v energetike za marec 2021

Prinášame vám novinky v energetike za mesiac marec 2021

INTERLAW SI UDRŽALA MIESTO MEDZI ELITNÝMI SIEŤAMI ADVOKÁTSKYCH KANCELÁRIÍ / 13 Apr

INTERLAW SI UDRŽALA MIESTO MEDZI ELITNÝMI SIEŤAMI ADVOKÁTSKYCH KANCELÁRIÍ

S potešením sme prijali správu, že výborné hodnotenie od renomovaných Chambers and Partners získala aj tento rok nielen naša advokátska kancelária, ale aj sieť advokátskych kancelárií Interlaw, ktorej sme už štvrtý rok hrdým členom.