USKUTOČNIL SA NEXTGEN EMEA RETREAT

4 okt 2022  / AUTORI: Poláček & Partners

Počas posledného septembrového víkendu mala naša advokátska kancelária česť usporiadať tohtoročný Interlaw 2022 NextGen EMEA Retreat.

 

Interlaw NextGen EMEA Retreat je skvelé podujatie, ktoré spája nádejných advokátov z celej Európy, Stredného Východu a Afriky. Vďaka tomuto podujatiu sa spolu môžeme stretávať, nadobúdať nové kontakty a získavať cenné know-how zo špičkových zahraničných kancelárií.

 

Bolo nám potešením toto podujatie organizovať a pohostiť našich zahraničných kolegov aj u nás na Slovensku. Tohtoročný NextGen EMEA Retreat sme mohli hostiť aj vďaka Interlaw, medzinárodnej sieti popredných advokátskych kancelárií z viac ako 150 miest z celého sveta, ktorej sme hrdým členom.

 

Naši hostia s nami absolvovali niekoľko prednášok na zaujímavé témy. V piatok nás školil psychológ Michal Bača v hoteli Carlton na tému „Psychological Safety in the Workplace and During Client Interactions“. V rámci tejto interaktívnej prednášky nám predstavil princíp psychologickej bezpečnosti, ktorá odhaľuje, ako psychologická bezpečnosť ovplyvňuje výkon, výsledky, inovácie a osobný alebo firemný rast.

 

Vzdelávali sme sa aj kultúrnym programom, ktorý sme pripravili. Bratislava ponúka veľa možností a tak sme vybrali jedno z najkrajších múzeí, múzeum Danubiana, ktoré sa účastníkom veľmi páčilo. Následne sa ochutnali naše najlepšie slovenské vína a slovenské jedlá.

 

V plnohodnotnom programe sme pokračovali aj v sobotu. Náš deň odštartovala prednáška s profesionálnym koučom Mariánom Kolníkom na témy „Time Management as an Oxymoron“ and „Trust in Relationships“. Naučili sme sa rozlišovať medzi dôležitými záležitosťami a zamerať sa na najvyššie priority, ako nastaviť týždenný kompas a identifikovať rozdiel medzi naliehavým a dôležitým. Druhá téma piatkového rána bola o dôvere. Dozvedeli sme sa, že tímy a organizácie, ktoré pracujú s vysokou dôverou, dosahujú oveľa lepšie výsledky ako tímy a organizácie s nízkou dôverou.


Ako správni turisti v novom meste sme sa po skvelých prednáškach vydali v poobednajších hodinách na obhliadku Bratislavy vyhliadkovým vláčikom Prešporáčikom. Užili sme si jedinečný zážitok a objavili všetky historické a moderné krásy hlavného mesta Slovenska. Návštevu našich kolegov sme zakončili večerou v panoramatickej reštaurácii UFO s výhľadom na celú Bratislavu.

 

Ďakujeme našim účastníkom konferencie Interlaw NextGen EMEA Retreat, že prišli a dúfame, že si program konferencie užili rovnako ako my s nimi. Bol to veľmi príjemne strávený čas. Tešíme sa, že môžeme byť súčasťou takej skvelej organizácie ako je Interlaw. Sme vďační, že máme možnosť stretávať našich zahraničných kolegov a spoločne sa posúvať vpred.


Viac fotiek si môžete pozrieť tu.

Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Najväčšie právnické kancelárie 2023: Sme víťazom kategórie Regulačné právo & Compliance / 25 jan 2024

Najväčšie právnické kancelárie 2023: Sme víťazom kategórie Regulačné právo & Compliance

Výsledky rebríčka najväčších právnických kancelárií na Slovensku pre rok 2023 sú známe. V kategórii Regulačné právo & Compliance sme sa umiestnili na prvom mieste.

Do tímu našich seniorných advokátov pribudla posila / 18 okt 2023

Do tímu našich seniorných advokátov pribudla posila

Naša advokátska kancelária má novú posilu medzi seniornými advokátmi. Je ňou naša dlhoročná kolegyňa, NIKOLETA KAKUSOVÁ.

Poznáme výsledky IFLR1000 za rok 2023 / 17 okt 2023

Poznáme výsledky IFLR1000 za rok 2023

S radosťou vám oznamujeme výsledky medzinárodného prieskumu advokátskych kancelárií a právnikov s názvom IFLR1000 za rok 2023.