Sme novým členom Francúzsko-slovenskej obchodnej komory

14 dec 2021  / AUTORI: Poláček & Partners

Veľmi náš potešila správa, že sme sa stali členom Francúzsko-slovenskej obchodnej komory. Znamená to, že sme súčasťou podnikateľskej komunity, ktorej nielen záleží na dobrých vzťahoch medzi Francúzskom a Slovenskom, ale ich aj vlastnou spoluprácou aktívne vytvára.

Členstvo v Komore najviac urobilo radosť nášmu frankofónnemu a frankofilnému tímu, ktorý sa v našej advokátskej kancelárii už dlhšie rozvíja. Tento tím tvoria Pavol Poláček, Silvia Hodeková, Mária Nagyová, Marek Vašíček a Nina Ševčeková.

Francúzsko-slovenská obchodná komora spája viac ako 130 francúzskych aj domácich spoločností, a to vrátane najväčších zahraničných investorov na Slovensku. Prispieva k vytvoreniu priaznivých podmienok pre investície a hospodársku činnosť. Činorodo podporuje dobré vzťahy s orgánmi verejnej správy, organizáciami zamestnávateľov a iných asociácií, a tiež medzi členmi Komory navzájom. Ceníme si, že pre svojich členov organizuje rôzne udalosti, semináre o zmenách zákonov, vývoji svetovej ekonomiky či súčasnej situácii v rôznych odvetviach, rovnako ako tradičné networkingové podujatia.

Komora je súčasťou siete CCI FI a jediným referenčným partnerom Team France Export pre slovenský trh.

Veríme, že touto spoluprácou budeme v Poláček&Partners rásť a zároveň prispejeme k posilneniu francúzsko-slovenských vzťahov.


Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Štefan Bašista: Vo vode ani v biznise sa nikdy nepotápaj sám / 5 sep 2023

Štefan Bašista: Vo vode ani v biznise sa nikdy nepotápaj sám

Obchodné právo ho zaujalo už v tínedžerskom veku a jeho najvydarenejšia transakcia sa nezaobišla bez objatí. Každá transakčná zmluva je ako príbeh, tvrdí náš odborník na obchodné právo a M&A, ŠTEFAN BAŠISTA.

Vladimíra Muravská: Asi som exot, ale na work-life balance nedám dopustiť / 1 aug 2023

Vladimíra Muravská: Asi som exot, ale na work-life balance nedám dopustiť

Má vynikajúci prehľad v slovenskej, poľskej a európskej energetickej politike a legislatíve. Vraví o sebe, že je naivný exot a miluje výzvy. Aj to je jedna z našich špecialistiek na energetiku, VLADIMÍRA MURAVSKÁ

Podľa Legal 500 vynikáme v týchto oblastiach / 4 máj 2023

Podľa Legal 500 vynikáme v týchto oblastiach

Aktuálny medzinárodný rebríček advokátskych kancelárií The Legal 500 je zverejnený. Aj tohto roku sme v ňom zaujali popredné miesto.