Sme novým členom Francúzsko-slovenskej obchodnej komory

14 Dec 2021  / AUTORI: Poláček & Partners

Veľmi náš potešila správa, že sme sa stali členom Francúzsko-slovenskej obchodnej komory. Znamená to, že sme súčasťou podnikateľskej komunity, ktorej nielen záleží na dobrých vzťahoch medzi Francúzskom a Slovenskom, ale ich aj vlastnou spoluprácou aktívne vytvára.

Členstvo v Komore najviac urobilo radosť nášmu frankofónnemu a frankofilnému tímu, ktorý sa v našej advokátskej kancelárii už dlhšie rozvíja. Tento tím tvoria Pavol Poláček, Silvia Hodeková, Mária Nagyová, Marek Vašíček a Nina Ševčeková.

Francúzsko-slovenská obchodná komora spája viac ako 130 francúzskych aj domácich spoločností, a to vrátane najväčších zahraničných investorov na Slovensku. Prispieva k vytvoreniu priaznivých podmienok pre investície a hospodársku činnosť. Činorodo podporuje dobré vzťahy s orgánmi verejnej správy, organizáciami zamestnávateľov a iných asociácií, a tiež medzi členmi Komory navzájom. Ceníme si, že pre svojich členov organizuje rôzne udalosti, semináre o zmenách zákonov, vývoji svetovej ekonomiky či súčasnej situácii v rôznych odvetviach, rovnako ako tradičné networkingové podujatia.

Komora je súčasťou siete CCI FI a jediným referenčným partnerom Team France Export pre slovenský trh.

Veríme, že touto spoluprácou budeme v Poláček&Partners rásť a zároveň prispejeme k posilneniu francúzsko-slovenských vzťahov.


Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Historické umiestnenie v rebríčku IFRL1000 / 13 Sep

Historické umiestnenie v rebríčku IFRL1000

Umiestnenie v rebríčku IFRL1000 je veľký krok v našej advokátskej kancelárií POLÁČEK&PARTNERS. Ďakujeme za toto medzinárodné ocenenie. Prečítajte si.

Doplnenie identifikačných údajov do obchodného registra / 26 Aug

Doplnenie identifikačných údajov do obchodného registra

Niektoré spoločnosti musia do 30.9.2022 doplniť do obchodného registra identifikačné údaje zapísaných fyzických osôb. Pozrite sa, či sa táto povinnosť týka aj vás.

CHAMBERS&PARTNERS OCENILA NAŠU KVALITNÚ PRÁCU / 19 May

CHAMBERS&PARTNERS OCENILA NAŠU KVALITNÚ PRÁCU

Našu prácu v oblasti energetiky a prírodných zdrojov a tiež riešenia sporov aj tento rok ocenili rebríčky Chambers and Partners.