CHAMBERS&PARTNERS OCENILA NAŠU KVALITNÚ PRÁCU

19 May 2022  / AUTORI: Poláček & Partners

Našu prácu aj tento rok vyzdvihli rebríčky Chambers and Partners. Zaradili sme sa na zoznam popredných advokátskych kancelárii pre oblasť Energetiky a prírodných zdrojov, a náš partner Pavol Poláček bol vybraný medzi najlepších právnikov nielen v tejto oblasti, ale tiež v praxi Riešenia sporov.

Rebríčky nezávislej medzinárodnej rankingovej organizácie Chambers and Partners predstavujú každý rok advokátske kancelárie, ktoré nie sú iba sivým priemerom. Vybrané kancelárie naopak vynikajú svojimi znalosťami, schopnosťami a kvalitou právnych služieb. Aj naše špičkové hodnotenie vyplýva z posúdenia konkurenciou, nezávislými pozorovateľmi, ale najmä zo spätnej väzby od klientov, teda od Vás.

Teší nás, že sme stálicou medzi najkvalitnejšími tímami v našej dlhoročnej oblasti praxe, ktorou je Energetika&Prírodné zdroje (band 2). Ako vyplýva z hodnotenia, je tomu tak vďaka  našej unikátnej a hlbokej znalosti slovenskej energetickej legislatívy a energetického trhu, v kombinácií s porozumením technologickým záležitostiam. Silnou stránkou nášho energetického tímu je „pozoruhodná zručnosť pri vedení sporov a poskytovaní poradenstva v oblasti regulácie“, avšak aj „otvorená komunikácia“.

Okrem toho náš Pavol Poláček získal podporu od klientov a trhových pozorovateľov ako pozoruhodný právnik v dvoch oblastiach: Energetika&Prírodné zdroje (band 2) a Riešenie sporov (band 3). „Je na Slovensku jedným z mála tých schopných zvládnuť komplexné energetické prípady“. Túto schopnosť uplatňuje aj v ďalších oblastiach.

Veľmi si ceníme každý prejav Vašej dôvery a spokojnosti, a takéto ocenenie nás povzbudzuje v tom, aby sme pokračovali v tvrdej práci a v dosahovaní kvalitných výsledkov. 

Ďakujeme. 

Prihláste sa na odber
našich noviniek

Prihláste sa na odber
monitoringu energetickej legislatívy


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Historické umiestnenie v rebríčku IFRL1000 / 13 Sep

Historické umiestnenie v rebríčku IFRL1000

Umiestnenie v rebríčku IFRL1000 je veľký krok v našej advokátskej kancelárií POLÁČEK&PARTNERS. Ďakujeme za toto medzinárodné ocenenie. Prečítajte si.

Doplnenie identifikačných údajov do obchodného registra / 26 Aug

Doplnenie identifikačných údajov do obchodného registra

Niektoré spoločnosti musia do 30.9.2022 doplniť do obchodného registra identifikačné údaje zapísaných fyzických osôb. Pozrite sa, či sa táto povinnosť týka aj vás.

Pozývame vás na seminár: Elektrina bez stresu – čerpaj, postav, ušetri / 21 Apr

Pozývame vás na seminár: Elektrina bez stresu – čerpaj, postav, ušetri

Bojíte sa rastúcich cien? Máme pre Vás riešenie. Vlastný zdroj energie, financovaný z Plánu obnovy SR a Modernizačného fondu na podporu výroby elektriny z OZE.