Martina Bianca Achimovičová

 
 

„Postarám sa, aby som svojim kolegom vždy efektívne pomohla pri riešení Vašich problémov.“

na práve ma najviac baví...

...jeho dynamika, rôznorodosť a logika, ktorú v sebe skrýva. Právo vyžaduje komplexný pohľad na klienta a situáciu, ktorú rieši. Núti ma neustále sa učiť, predvídať a byť v strehu. Baví ma prijímať nové výzvy, čo pre právo platí obzvlášť.

neviem si odpustiť...

...šálku dobrej kávičky. Bez nej to jednoducho nejde.

Právnik je človek...

...ktorý dokáže, že ak ste šli rýchlosťou 250 km/h nebolo možné, aby ste si všimli dopravné značenie obmedzujúce rýchlosť na 40 km/h.

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS ma oslovila svojou filozofiou, že právo sa dá robiť aj inak a navyše v príjemnom kolektíve. Veľkým prínosom je pre mňa ako študentku práva možnosť učiť sa od špičkových profesionálov.

Martina Bianca Achimovičová študuje na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Počas strednej školy študovala na gymnáziu Heinricha Heine v Mníchove. Pracovala u poslanca Národnej rady Slovenskej republiky a tiež ako právna asistentka v advokátskej kancelárii Peterka & Partners. Ovláda nemecký a anglický jazyk.

Vo voľnom čase sa najradšej venuje jazdeniu na koni, lyžovaniu, cestovaniu a čítaniu klasickej beletrie. Do práce chodí výlučne na bicykli (kým nezmokne).


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Ministerstvo dopravy ide regulovať aplikácie. Prežijú to? / 15 Nov

Ministerstvo dopravy ide regulovať aplikácie. Prežijú to?

Do parlamentu dorazila novela zákona o cestnej doprave. Vláda tak reaguje na rozširujúci sa trend zdieľanej ekonomiky, hlavne čo sa týka oblasti prepravy osôb.