Mgr. Zuzana Hudáková

Špecializujem sa na obchodné právo,
nehnuteľnosti, konkurzy a reštrukturalizácie.

advokátska koncipientka
zhudakova@polacekpartners.sk
+421 910 469 909

 
 

„Zabezpečím, aby ste Váš právny problém nevnímali ako ťarchu, ale otázku, na ktorú vždy nájdeme adekvátne riešenie.“

na práve ma najviac baví...

...skutočnosť, že ma núti neustále prehlbovať svoje vedomosti a nezaspať na vavrínoch. Zdolávanie každodenných výziev, ktoré právo prináša, ma posúva nie len odborne, ale aj osobnostne.

neviem si odpustiť...

...ešte jednu časť obľúbeného seriálu.

Vtip o právnikoch...

Dvaja právnici išli do reštaurácie. Objednali si kávu a z tašiek vytiahli sendviče. Pribehne čašníčka a hovorí: „Páni, tu nesmiete konzumovať vlastné potraviny!“. Obaja právnici sa na seba pozrú, pokrčia plecami a vymenia si sendviče.

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS ma oslovila hodnotami, na ktorých je postavená – ľudskosť, odbornosť, úprimnosť a individuálny prístup ku klientovi.

Zuzana Hudáková je absolventkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, ktorú ukončila obhájením diplomovej práce na tému „Právne následky uskutočňovania neoprávnených a nelegálnych stavieb.“ Počas štúdia pracovala v advokátskej kancelárii Majling & Ninčák v Bratislave, kde nadobudla praktické skúsenosti najmä s obchodným a občianskym právom. Ovláda anglický jazyk.

Vo voľnom čase obľubuje čítanie detektívok, pozeranie filmov a seriálov či prechádzky v prírode. Najradšej však trávi čas s rodinou a priateľmi.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Právo na podporu a nové pravidlá pre záruky pôvodu elektriny / 19 Nov 2019

Právo na podporu a nové pravidlá pre záruky pôvodu elektriny

pozreli sme sa na to, ako nové pravidlá vydávania záruk pôvodu elektriny ovplyvnia právo výrobcov na podporu.