Mgr. Miloš Pokrivčák

Som expert na riešenie súdnych sporov,
fúzie a akvizície, ochranu osobnosti,
nehnuteľnosti a stavebníctvo.

seniorný advokátsky koncipient
mpokrivcak@polacekpartners.sk
+421 910 909 913
profil na linkedin

 
 

„Postarám sa o to, aby váš prípad stál na silných argumentoch a sofistikovanej stratégii, ktorá otvorí cestu k vášmu víťazstvu.“

na práve ma najviac baví...

...proces riešenia zložitých prípadov. Právo je disciplína, ktorá mi umožňuje zahĺbiť sa do problému a nachádzať súvislosti, ktoré na prvý pohľad navzájom nesúvisia. Je to proces neustáleho objavovania, ktorý rozvíja nielen moje schopnosti, ale najmä klientove možnosti.

neviem si odpustiť...

...dobré jedlo. Vynechať obed počas pracovného dňa považujem za kacírsky čin. Pri riešení vášho problému si doprajeme nejedno stretnutie spojené s gastro zážitkom.

Advokát sa pýta klienta:

Teraz, keď ste boli oslobodený, povedzte mi pravdu. Ukradli ste to auto? Klient: Pán advokát, po tom ako som si dnes vypočul vaše argumenty, začínam si myslieť, že nie.

Verím, že excelentná exekutíva, osobitý prístup ku klientom a napredovanie akejkoľvek firmy je výsledkom silného tímu odborníkov. V Poláček & Partners pôsobí kolektív, ktorý sa na právo pozerá ľudskými očami a pristupuje k právu inovatívne. Vďaka nemu sa mi otvára obrovská príležitosť neustále rásť, profesne i osobnostne.

Miloš Pokrivčák vyštudoval právo na právnickej fakulte v Trnave. Počas štúdia praxoval v dvoch advokátskych kanceláriách a stážoval na Najvyššom súde SR. Po ukončení štúdia pracoval v spoločnosti Wolters Kluwer ako obchodný zástupca pre právny systém ASPI a neskôr pôsobil ako advokátsky koncipient v advokátskych kanceláriách Olexova Vasilisin a Škubla & Partneri. Ovláda anglický a taliansky jazyk.

Miloš miluje cestovanie, jeho najobľúbenejšia destinácia je jednoznačne Taliansko. Talianska kultúra a gastronómia mu učarovala natoľko, že sa už dva roky aktívne venuje štúdiu talianskeho jazyka.


MOJE ČLÁNKY

ZOBRAZ VŠETKY

Aké zmeny prinesie novela obchodného zákonníka? / 9 Jan

Aké zmeny prinesie novela obchodného zákonníka?

Koncom minulého roka sa (znova) menil obchodný zákonník.Rozumieme, že čas je to najcennejšie čo máte a radi Vám ho ušetríme tým, že prinesieme prehľad toho najdôležitejšieho.