V Poláček & Partners vítame nového člena tímu Miloša Pokrivčáka

4 Jan  / AUTORI: Poláček & Partners

Miloš Pokrivčák začiatkom roka 2018 rozšíri seniorný tím v advokatskej kancelárií Poláček&Partners ako seniorný advokátsky koncipient. Pre klientov bude zabezpečovať expertný servis v riešeniach súdnych sporov, fúzií a akvizícií, v oblasti ochrany osobnosti, nehnuteľností a v stavebníctve.

„Túto kanceláriu som si vybral ako svoj profesný cieľ, lebo u Pavla Poláčka pôsobí kolektív, ktorý sa na právo pozerá ľudskými očami a pristupuje k právu inovatívne. Právo je disciplína, ktorá mi umožňuje zahĺbiť sa do problému a nachádzať súvislosti, ktoré na prvý pohľad navzájom nesúvisia. Je to proces neustáleho objavovania, ktorý rozvíja nielen moje schopnosti, ale najmä klientove možnosti. Teším sa na riešenie právnych rébusov našich klientov, povedal Miloš Pokrivčák, ktorý do kancelárie nastúpil 1. januára 2018.

„Miloš je príkladom mladého právnika, o akých máme záujem my, aj naši klienti. Je pracovitý, neuspokojí sa s povrchným riešením, hľadá príčiny problému a preto vie častokrát nájsť aj bystré východiská. To všetko preložené do človečiny, ktorú naši klienti majú tak radi,“ odkázal Pavol Poláček, majiteľ advokátskej kancelárie Poláček & Partners.

Miloš Pokrivčák vyštudoval právo na právnickej fakulte Trnavskej univerzity v Trnave. Počas štúdia praxoval v dvoch advokátskych kanceláriách a stážoval na Najvyššom súde SR. Po ukončení štúdia pracoval v spoločnosti Wolters Kluwer ako obchodný zástupca pre právny systém ASPI a neskôr pôsobil ako advokátsky koncipient v advokátskych kanceláriách Olexova Vasilisin a Škubla & Partneri. Ovláda anglický a taliansky jazyk. Talianska kultúra a gastronómia sú jeho najväčšou záľubou.

Viac sa o Milošovi dozviete tu.


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Klienti posunuli Poláček & Partners medzi expertov na energetiku / 13 Dec

Klienti posunuli Poláček & Partners medzi expertov na energetiku

Medzinárodná agentúra International Financial Law Review ocenila naše riešenia pre klientov.

Čo sa zmenilo v energetike v októbri a novembri 2017? / 1 Dec

Čo sa zmenilo v energetike v októbri a novembri 2017?

Môžete si prečítať najdôležitejších legislatívne zmeny a zaujímavé novinky v mesiacoch október a november 2017

Fotovoltika a obnoviteľné zdroje energie v roku 2018 / 4 Nov

Fotovoltika a obnoviteľné zdroje energie v roku 2018

Pozývame Vás na 7. ročník odbornej konferencie o budúcnosti OZE, ktorá sa uskutoční 15.11.2017 v Bratislave. Sme hlavným partnerom tohto podujatia