Poláček & Partners prinesie klientom svetové skúsenosti siete Interlaw

26 Jun  / AUTORI: Pavol Poláček

V pondelok, 1.7.2017, sa advokátska kancelária Poláček & Partners stane súčasťou prestížnej medzinárodnej právnickej siete Interlaw. Podľa renomovaného rebríčka Chambers and Partners je Interlaw v prvej desiatke elitných globálnych sietí.

S Interlaw sme sa podrobne zoznámili na poslednom stretnutí v Bukurešti, kde sme ostatné advokátske kancelárie zaujali našou filozofiou robiť právo inak. Páči sa im naša ľudskosť, aj chuť učiť sa globálne a prinášať svetové skúsenosti domov na Slovensko. Ocenili pre nás typickú človečinu, ktorú už dôverne poznajú mnohí klienti,“ odkázal Pavol Poláček, zakladateľ a partner kancelárie Poláček & Partners.

Medzinárodná sieť Interlaw združuje tie najlepšie advokátske kancelárie vo viac ako 140 mestách po celom svete s viac ako 7000 právnikmi. Prostredníctvom siete Interlaw vieme našim klientom ponúknuť kontakty na tých správnych ľudí, ktorých v zahraničí určite budú potrebovať, a ktorí podrobne poznajú miestne prostredie a zvyky.

Advokátska kancelária Poláček & Partners bude jediným slovenským členom siete Interlaw.


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

Sedem rád ako neprísť v roku 2018 o podporu / 26 Jul

Sedem rád ako neprísť v roku 2018 o podporu

Prísna sankcia odňatia podpory platí aj v tomto roku. Nesplnenie oznamovacej povinnosti Vás môže vyjsť veľmi draho. Prečítajte si niekoľko právnických rád, ako sa vyhnúť zbytočným problémom.

Aby vás protischránkový zákon nepripravil o biznis / 14 Jun

Aby vás protischránkový zákon nepripravil o biznis

Čas neúprosne plynie a termín 31. júl 2017 je predo dvermi. Nezabudnite. Vy musíte vždy načas, to len štát ma na všetko času dosť.

Padol prvý rozsudok v kauze G-komponent / 2 Jun

Padol prvý rozsudok v kauze G-komponent

Okresný súd Žilina dnes rozhodol, že distribučná spoločnosť je povinná vrátiť výrobcovi elektriny platby za prístup do distribučnej sústavy, ktoré od neho niekoľko rokov protiprávne vyberala.