Poláček & Partners a Restartup spolu v nových priestoroch

26 Apr  / AUTORI: Pavol Poláček

Advokátska kancelária Poláček & Partners a konzultačná spoločnosť Restartup chcú užšie spolupracovať a rozširovať právny a komunikačný servis pre svojich klientov, preto budú od 25.4.2017 sídliť v spoločných priestoroch na Hurbanovom námestí 1.

Vieme, že naši klienti majú radi osobný prístup a dostupnosť nášho servisu v centre Bratislavy. Preto sme sa im rozhodli vyjsť v ústrety, rozšíriť naše priestory a byť skrátka bližšie. Sme hrdí na to, že naši právnici dávajú do právneho servisu pre klientov svoju expertízu aj skúsenosťou vybrúsený cit. Spoluprácou s Restartupom budeme vedieť klientom dopriať mediálnu a komunikačnú podporu, ktorá by mala byť doplňujúca k právnej podpore,“ povedal Pavol Poláček, majiteľ advokátskej kancelárie Poláček & Partners.

Pre advokátov z Poláček & Partners sme už vyvinuli stratégiu značky a komunikácie. Spoluprácu sme si vyskúšali aj na spoločných klientoch a veľmi nás bavila. Tento krok je preto len logickým pokračovaním výbornej súhry. V advokátoch z Poláček & Partners vidíme šikovných právnikov s prestížnym portfóliom klientov, pre ktorých nám bude cťou prinášať služby v oblasti strategickej a krízovej komunikácie. Tešíme, že u nás bude stále živo“ doplnil Michal Novota, partner a riaditeľ v spoločnosti Restartup.

So spoločnosťou Restartup do spoločného priestoru prichádza aj sieť medzinárodného co-worku Avalounge s pobočkami v Brne, Prahe a Chicagu.


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše názory

Poláček & Partners lídrom v oblasti energetiky a sporov / 4 May

Poláček & Partners lídrom v oblasti energetiky a sporov

Máme za sebou úspešný vznik novej značky a viacero medzinárodných ocenení.

Ako ďalej v kauze straty podpory / 3 May

Ako ďalej v kauze straty podpory

Ústavný súd rozhodol v kauze straty podpory. Čo to pre Vás znamená a čo môžte spraviť?

ČO JE POTREBNÉ VEDIEŤ O REGISTRI PARTNEROV VEREJNĚHO SEKTORA ? / 13 Apr

ČO JE POTREBNÉ VEDIEŤ O REGISTRI PARTNEROV VEREJNĚHO SEKTORA ?

Lámete si hlavu nad tým, či ste povinný zapísať sa do registra a čo Vám hrozí? Prečítajte si náš článok.