Klienti posunuli Poláček & Partners medzi expertov na energetiku

13 Dec  / AUTORI: Poláček & Partners

Medzinárodná agentúra International Financial Law Review (IFLR1000) zaradila advokátsku kanceláriu Poláček & Partners aj pre rok 2018 medzi popredné právnické kancelárie pre riešenie otázok v oblasti energetiky. Medzi odporúčanými kanceláriami sa ocitla aj po minulé roky. Tento rok pribudlo vysoké hodnotenie v oblasti fúziíakvizíciíkorporátneho práva.

“IFLR1000 hodnotí advokátske kancelárie na základe spätnej väzby od klientov. Ocenenie je preto potvrdením, že robiť právo inak nás nielen baví, ale je to cesta, ktorú si klienti všimli a vyzdvihujú ju. Osobitne ma teší, že nás ocenili v oblasti energetiky, kde sa cítime doma. Príjemným prekvapením pre nás je, že sa ocenenie rozrástlo o oblasť korporátneho práva a fúzií a akvizícií. Nie je to pre nás len honor, ale záväzok, aby sme nikdy nepodliezli latku a udržali si vysokú mieru kvality, individuálneho prístupu a zápalu pre prekladanie právneho jazyka do človečiny,”  komentoval Pavol Poláček z advokátskej kancelárie Poláček & Partners.

International Financial Law Review (IFLR 1000) je sprievodca poprednými svetovými právnickými kanceláriami, ktorý každoročne hodnotí advokátske kancelárie a právnikov, na základne spätných väzieb od klientov v 127 krajinách sveta. Vychádza od roku 1990.


ĎALŠIE
OD AUTORA

naše novinky

V Poláček & Partners vítame nového člena tímu Miloša Pokrivčáka / 4 Jan

V Poláček & Partners vítame nového člena tímu Miloša Pokrivčáka

Pre klientov bude zabezpečovať expertný servis v riešeniach súdnych sporov, fúzií a akvizícií, v oblasti ochrany osobnosti, nehnuteľností a v stavebníctve.

Čo sa zmenilo v energetike v októbri a novembri 2017? / 1 Dec

Čo sa zmenilo v energetike v októbri a novembri 2017?

Môžete si prečítať najdôležitejších legislatívne zmeny a zaujímavé novinky v mesiacoch október a november 2017

Fotovoltika a obnoviteľné zdroje energie v roku 2018 / 4 Nov

Fotovoltika a obnoviteľné zdroje energie v roku 2018

Pozývame Vás na 7. ročník odbornej konferencie o budúcnosti OZE, ktorá sa uskutoční 15.11.2017 v Bratislave. Sme hlavným partnerom tohto podujatia